Sub Entity (3.0.0-rc4) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Parent
sk: Nadradený

en: Label
sk: Označenie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Entity ID
sk: ID Entity
