Sub Entity (3.0.0-rc4) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Parent
tr: Üst öge

en: Label
tr: Etiket

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)
