Subgroup (1.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: Remove
az: Çıxart

en: Parent
az: Valideyn

en: Depth
az: Dərinlik

en: Details
az: Detallar

en: Source
az: Mənbə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Target
az: Hədəf

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad
