Subgroup (1.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Group
da: Gruppe

en: Remove
da: Fjern

en: Parent
da: Overordnet element

en: Depth
da: Dybde

en: Details
da: Detaljer

en: Source
da: Kilde

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Tree
da: Træ

en: Target
da: Mål

en: Machine-readable name
da: Internt navn
