Subgroup (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Group
el: Ομάδα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Parent
el: Γονέας

en: Depth
el: Βάθος

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Source
el: Πηγή

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Target
el: Στόχος

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα
