Subgroup (1.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Remove
gu: લોપ

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: Details
gu: વિગતો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક
