Subgroup (1.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Group
ku: گرووپ

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Parent
ku: باوان

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
