Subgroup (1.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Group
ps: ګروپ

en: Remove
ps: لركول

en: Parent
ps: پلرين

en: Details
ps: سپړنې

en: Source
ps: سرچينه

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Target
ps: موخه
