Subgroup (1.0.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Group
hi: समूह

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Parent
hi: मूल जनक

en: Depth
hi: गहराई

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Machine-readable name
hi: मशीन पठनीय नाम
