Subgroup (1.0.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Group
ne: समूह

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Parent
ne: मूल

en: Details
ne: विस्तृत

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
