Subgroup (1.0.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Group
nl: Groep

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Depth
nl: Diepte

en: Subgroup
nl: Subgroep

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Tree
nl: Boomweergave

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam
