Subgroup (1.0.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Group
ru: Группа

en: Remove
ru: Удалить

en: Parent
ru: Родитель

en: Depth
ru: Глубина

en: Details
ru: Подробности

en: Subgroup
ru: Подгруппа

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Tree
ru: Дерево

en: Machine-readable name
ru: Машинное имя
