Subgroup (1.0.2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Group
be: Група

en: Remove
be: Выдаліць

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Depth
be: Глыбіня

en: Details
be: Падрабязна

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя
