Subgroup (1.0.2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Group
eu: Taldea

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria
