Subgroup (1.0.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Group
fa: گروه

en: Remove
fa: حذف

en: Parent
fa: والد

en: Depth
fa: عمق

en: Details
fa: جزئیات

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین
