Subgroup (1.0.2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Group
hr: Grupa

en: Remove
hr: Ukloni

en: Parent
hr: Nadređen

en: Depth
hr: Dubina

en: Details
hr: Detalji

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv
