Subgroup (1.0.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Group
ja: グループ

en: Remove
ja: 削除

en: Parent
ja: 親

en: Depth
ja: 深さ

en: Details
ja: 詳細

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Machine-readable name
ja: システム内部名称
