Subgroup (1.0.3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Group
bs: Grupa

en: Remove
bs: Ukloni

en: Parent
bs: Roditelj

en: Depth
bs: Dubina

en: Details
bs: Detalji
