Subgroup (1.0.3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Group
oc: Grop

en: Remove
oc: Levar

en: Depth
oc: Prigondor

en: Details
oc: Detalhs

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Machine-readable name
oc: Nom sistèma
