Subgroup (1.0.3) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Group
uk: Група

en: Remove
uk: Вилучити

en: Parent
uk: Батько

en: Depth
uk: Глибина

en: Details
uk: Подробиці

en: Subgroup
uk: Підгрупа

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Tree
uk: Дерево

en: Child
uk: Підпорядкований

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва
