Subgroup (1.0.3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Remove
cy: Symud

en: Parent
cy: Rhiant

en: Depth
cy: Dyfnder

en: Details
cy: Manylion
