Subgroup (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Group
cs: Skupina

en: Remove
cs: Odstranit

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Depth
cs: Hloubka

en: Details
cs: Detaily

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název
