Subgroup (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Group
he: קבוצה

en: Remove
he: הסרה

en: Parent
he: אב

en: Depth
he: עומק

en: Details
he: פרטים

en: Subgroup
he: תת קבוצה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Machine-readable name
he: שם מכונה
