Subgroup (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Group
jv: Grup

en: Remove
jv: Buwang

en: Parent
jv: Induk

en: Depth
jv: Jerone

en: Details
jv: Lengkapé

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin
