Subgroup (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Group
sk: Skupina

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Parent
sk: Nadradený

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov
