Subgroup (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Group
sl: Skupina

en: Remove
sl: Odstrani

en: Parent
sl: starš

en: Details
sl: Podrobnosti
