Subgroup (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Group
ar: المجموعة

en: Remove
ar: حذف

en: Parent
ar: الأب

en: Depth
ar: العمق

en: Details
ar: التفاصيل

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا
