Subgroup (2.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Group
bo: ཁག

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Left
bo: གཡོན

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང
