Subgroup (2.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Group
gl: Grupo

en: Remove
gl: Quitar

en: Parent
gl: Pai

en: Depth
gl: Profundidade

en: Details
gl: Detalles

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Tree
gl: Árbore

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina
