Subgroup (2.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Group
hy: Խումբ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Parent
hy: Ծնող

en: Depth
hy: Խորություն

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Left
hy: Ձախ

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:
