Subgroup (2.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Tree
kn: ವೃಕ್ಷ
