Subgroup (2.0.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Group
pt: Grupo

en: Remove
pt: Remover

en: Parent
pt: Pai

en: Depth
pt: Profundidade

en: Details
pt: Detalhes

en: Subgroup
pt: Subgrupo

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Tree
pt: Árvore

en: Machine-readable name
pt: Nome de máquina
