Subgroup (2.0.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Depth
te: లోతు

en: Details
te: వివరాలు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
