Subgroup (2.0.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Group
tr: Grup

en: Remove
tr: Kaldır

en: Parent
tr: Üst öge

en: Depth
tr: Derinlik

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Machine-readable name
tr: Makine tarafından okunabilir ad
