Subgroup (3.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Remove
bg: Премахни

en: Parent
bg: Родител

en: Details
bg: Детайли

en: Right
bg: Дясно
