Subgroup (3.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Remove
ca: Elimina

en: Parent
ca: Pare

en: Depth
ca: Profunditat

en: Details
ca: Detalls

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina
