Subgroup (3.0.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Details
ka: დეტალები

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
