Subgroup (3.0.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Group
lv: Grupa

en: Remove
lv: Izņemt

en: Parent
lv: Vecāks

en: Depth
lv: Dziļums

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums
