Subgroup (3.0.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Parent
mn: Эх

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
