Subgroup (3.0.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Depth
ta: ஆழம்

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Machine-readable name
ta: இயந்திரக்குறியீட்டுப் பெயர்
