Subgroup (3.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Group
ur: گروپ

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Depth
ur: گہرائی
