Subgroup (3.0.2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Group
es: Grupo

en: Remove
es: Eliminar

en: Parent
es: Padre

en: Depth
es: Profundidad

en: Details
es: Detalles

en: Subgroup
es: Subgrupo

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Tree
es: Árbol

en: Machine-readable name
es: Nombre de sistema
