Subgroup (3.0.2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Group
id: Grup

en: Remove
id: Hapus

en: Parent
id: Induk

en: Depth
id: Kedalaman

en: Details
id: Rincian

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Machine-readable name
id: Nama terbaca mesin
