Subgroup (3.0.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Group
is: Hópur

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Parent
is: Foreldri

en: Depth
is: Dýpt

en: Details
is: Nánar

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
