Subgroup (3.0.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Depth
lt: Gylis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas
