Subgroup (3.0.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Group
nn: Gruppe

en: Remove
nn: Fjern

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Details
nn: Detaljar

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
