Subgroup (3.1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Group
fr: Groupe

en: Remove
fr: Retirer

en: Depth
fr: Profondeur

en: Details
fr: Détails

en: Subgroup
fr: Sous-groupe

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Tree
fr: Arborescence

en: Machine-readable name
fr: Nom système

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
fr: Ce champ a été désactivé par le plugin pour garantir la fonctionnalité attendue.
