Subgroup (3.1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Group
sv: Grupp

en: Remove
sv: Ta bort

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Depth
sv: Djup

en: Details
sv: Detaljer

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Tree
sv: Träd

en: Child
sv: Barn

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn
