Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Continue
fr: Continuer

en: Email
fr: Courriel

en: About
fr: À propos

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Receive
fr: Recevoir

en: Status message
fr: Message d'état
