Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Continue
gl: Continuar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: About
gl: Información

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Status message
gl: Mensaxe de estado
